SambaPos V5 Hazır Veri Tabanı

SamabPos V5 Hazır Veri Tabanı Varmıdır Acaba

V3 - V4 var Onedenle Sordum

Hazır şablon olarak kullanılabilecek ve bazı özelliklerle standart veri tabanından daha kullanışlı durumda olan bir kaç tane veritabanı paylaşmayı planlıyoruz. Bu konu altında devam ederek en kısa sürede paylaşım yapacağız.

Veritabanı paylaşılmıştır:

2 Beğeni

Por favor avisarnos cuando la tengan

Hola @mansony2k bienvenido. La base de datos que se compartirá estará en turco. No creo que puedas usar esto.

merhaba paylastınız mı acaba baktım bulamadım

Ekte bir Veritabanı paylaşıyorum. Standart veri tabanından daha gelişmiş ama tam kapsamlı bir veri tabanı değildir. Bir çok işletmenin ihtiyacına cevap verecektir. Ayrıca Tedarikçi ve Personel Maaş hesabı içerir. Basit üsul rezervasyon özelliği de vardır. Veri tabanı ile ilgili tek destek forum üzerinden bu konu altından yapılacaktır. Ekran görünüm ve renk ayarları Koyu Tema baz alınarak yapılmıştır. Açık tema kullanmak isterseniz bazı renklerde değişiklik yapmanız gerekebilir.

• SQL Sürümü en az 2014 olmalıdır.
  • Yazıcı şablonları HTML kodlama ile hazırlanmıştır, Yazıcı ayarlarınızda HTML seçmeyi unutmayınız.
  • SambaPOS sürümü en az 5.3.6 olmalıdır.

Ayrıca Samba Market kısmından aşağıdaki modüllerin yüklü olmasına dikkat ediniz.

Download

LiwaSoft SambaPOS Veritabanı (899.6 KB)

7 Beğeni

Merhaba kurulumu yaptım teşekkür ediyorum. Garson siparişi alırken sürekli bu masaya sipariş alınıyor bilgisi gelmektedir. Daha sonra masa değiştirip farklı masaya girince masa açılıyor ana menüye tıklayamıyorum kendim bir garson oluşturmadım. DB'de hazır olan garson üzerinden yaptım.

Siparişi alıp masayı kapattığınızda normal görünüme geçmesi gerekiyor. Bir ekran görüntüsü paylaşırsanız daha iyi anlayabiliriz.

1 Beğeni

Kapat butonu görünmediğinden dolayı oluyormuş, eylemlerden garsona yetki vererek sorunu giderdim.

1 Beğeni

eline sağlık kardeşim
bunda müşteri ekranı varmı acaba

Bu veritabanında müşteri ekranı yok ama aşağıdaki linkten müşteri ekranı için cfg paylaşılmış.

teşekkür ederim