Sambapos Müşteri Bilgi Ekranı

Merhabalar Pos pc arkasındaki 2.ekran müşteri bilgilendirme ekranı için döküman paylaşmanız mümkünmüdür.

1 Beğeni

Emrullah bey'ed tam istediğim konu üzerine istekte bulunmuştum... Bende üstadlardan bu konuda yardımcı olmalarını isterim. Verdiğiniz projeyi bizde belki biraz geliştirebiliriz ::)

1 Beğeni

Müşteri ekranı tasarımının işletmelerin isteğine göre özelleştirlmesi gerekebiliyor. Özelleştirme için HTML bilginizin olması gerekir. Paylaştığım CFG dosyası ve görseller 1920x1080 çözünürlük için tasarlanmış olsa da 16:9 orantılı tüm ekranda zoom ayarını ekran çözünürlüğüne göre değiştirirek %71 oranına kadar düşürerek 1280x720 çözünürlükte bile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Ancak 4:3 oranında ki monitörler için özel tasarım yapılması gerekmektedir.

Ekte ekran görüntülerini paylaşıyorum, bu görselleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ama HTML şablonda da değişiklik yapmanız gerekebilir.

Teşekkür Ederiz ekranı aşağıdaki GIF dosyası LiwaSoft animasyon reklamı olduğu için ZIP dosyasına dahil edilmemiştir. Kendi gif dosyasını oluşturabilir veya bunun yerine sabit bir görsel de tanımlayabilirsiniz, veya dilerseniz dosyayı indirip ilgili klasöre atabilirsiniz.

tesekkur

Dosyaların C:\musteri\LiwaSoft klasöründe olması gerekmektedir. Faklı bir yol tanımlamak isterseniz gerekli değişiklikleri Yazıcı Şablonlarında yer alan EKR- ile başlayan html şablonların içerisinden düzeltmeniz gerekecektir.

Ayrıca SambaPOS Market modülünden Custom Printers modülünün yüklü olmasına dikkat ediniz !

Aşağıdak CFG dosyasını import edip kullanabilirsiniz

LiwaSoft Musteri Ekrani.zip (20.4 MB)

4 Beğeni

Konu ile ilgili olarak yıllar önce aşağıdaki bağlantıda da bir şeyler paylaşmıştım isterseniz onları da kullanabilirsiniz.