SambaPOS V4 Full Veritabanı

7-8 bin TL lik yazılımı bedava kullanmak istiyorsanız ve verilen bilgilerle yapamıyorsanız en azından paylaşımı yapan arkadaşa talep ettiği ücreti ödemeniz gerekir. Siz mutlu olmak istiyorsunuz ama başkası mutlu olmasın diye bencillik yapmak bana pek doğru gelmiyor. Gayet basit ve kolayca yapılacak şekilde paylaşılmış ve tarif edilmiş.

2 Beğeni

arkadaş altı üstü databaseleri nasıl ayarlayacağını sormuş :) kardeşim dikkat et döverler bu forumda adamı

@Musa_Cantek bey forumun amacı gönüllük esasına bağlı olarak insanlara yardımcı olmaktır. Hiç kimseye neden yardımcı olmuyorsun diye hesap soramayız.
Söyleminize istinaden altı üstü şeklinde küçük gördüğünüz işlemi düzeltmek belki de 1-2 saat zaman alabilecek bir işlem olabilir. Sql kurulumu hatalı yapılmış olabilir, windows ile ilgili bir sorun olabilir vs ... Sonuç olarak buna zaman ayırmak gerekiyor.
Ayrıca madem bu kadar ufak bir işlem görüyorsanız ki konuya hakimsiniz demektir, ilgili arkadaşlarla iletişime geçerek destek olabilirsiniz.

8 Beğeni

Harika çalıştı. Eline sağlık hacı.

1 Beğeni

English version anyone?

Unfortunately this is only Turkish versiyon.

Merhaba, kurulumu yaptım çok teşekkür ederim. Yemek Siteleri için entegrasyonu lisans alarak yapabilirmiyiz? Bu sürüme Getir + Yemek Sepeti + Trendyol Yemek

Entegrasyon uygulamalarımız sadece V5 ile çalışmaktadır. Diğer versiyonlar için Pentegrasyon uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim. SambaPOS v4 için kurulumu başarıyla yaptım ancak başlangıçta ufak bir uyarı veriyor log dosyasını bakmam gerekli ama bulamadım. nedir bu?

https://prnt.sc/qRzYcy503uxk

Hata da adı geçen kuralı açın ve ekran görüntüsü paylaşın, sorunun nedenini görelim lütfen.

Bu müşteri ekranı için

Evet destekleriniz için teşekkür ederim, dediğiniz gibi kurallara ve eylemlere baktım, müşteri ekranı klasörü olmadığı için uyarı veriyormuş. Sorun çözülmüştür. Teşekkür ederim. Farklı arkadaşlara faydası olması dileğiyle.. Teşekkürler.

İlyas yeni müşteri tanımlarken numara arattığında yeni müşteri butonuna basında isim kısmına geliyor. Bunu Varlık Müştriler kısmından birincil alan olarak Telefon yapıp Özel alanlardaki telefonu Ad yapıyorum. Doğru mu?

Her yeri değişmen lazım

@YILDIZHANPOS @LiwaSoft
selamlar sql değiştirmeye calıstıgımda böyle bir hata alıyorum sorun nedir ?

Veri tabanını farklı bir isimle almayı deneyin. Zaten aynı isimde bir veri tabanı var diye hata veriyor.

Hocam merhaba v4 kullaniyoruz ayni yazicidan ayni anda hem muffak ciktisini hemde adisyonu cikarmamiz gerekiyor nasil yardimci olabilirsiniz

özelden yanıtlandı
bi yazıcı daha eklendi yazdırma görevlerine

Youtube SambaPos resmi sitesinde sql nasıl kurulur ve samba pos a nasil bağlanır cillok gibi anlatmişlar haberiniz olsun

1 Beğeni