SambaPOS Getir Yemek Entegrasyonu

SambaPOS Getir Yemek Entegrasyonumuz Getir Yemek üyesi olan işletmelere özel olarak geliştirildi. Bu sayede Getir Yemekten gelen siparişleriniz otomatik olarak SambaPOS ekranına düşecek ve tüm siparişlerinizi tek bir yerden kontrol edebileceksiniz.

Uygulamamız SambaPOS’un kendi yazdığı uygulama gibi ağır hantal ve sorunlu değildir. Kurulum ve kullanımı gayet kolay olup hız ve fonksiyonellik konusunda da kusursuz ve oldukça da hızlıdır. Ortalama sipariş onaylama süresi 5 saniyedir.

Örnek bir müşteriden görüntü ...

SambaPOS ‘un kendi uygulaması bulut tabanlı çalışmakta olup sunucuda oluşabilecek sorunlarda işlerinizi aksatacak ve gelen siparişleri onaylamanızı zorlaştıracaktır ki kullananların yaşadıkları sorunlar malum. Ayrıca ciro ve hasılat durumunuzu da istediği an görebilecektir. Bizim uygulamamız lokalde çalışır ve bu yüzden de oldukça hızlıdır, sipariş detayınızı ve hasılat durumunuzu da sizden başka hiç kimse göremez.

Getir Yemek Entegrasyon Uygulamasını Fiyat cazibesi ve 3 farklı lisanslama seçeneği ile kullanımınıza sunuyoruz.

Uygulama Adı : Getir Yemek Entegrasyonu

Lisans Türü : 1 Yıllık / 3 Yıllık / 5 Yıllık

1 Yıllık = 99 $+ Kdv

3 Yıllık = 249 $ + Kdv

5 Yıllık = 349 $ + Kdv

Site Bağlantısı

3 Beğeni

Bugün sambanın kendi entegrasyonunu kullanan bir müşterime kurdum ve en küçük bir sorun yaşamadık. Siparişler 2-3 saniye içinde düştü ve anında otomatik olarak onaylandı. Gerçekten bu kadarını beklemiyordum, müşteri ile sürekli sorun yaşamaktan usanmıştım. Ne kadar teşekkür etsem azdır, helal olsun diyorum, süpersiniz.

1 Beğeni

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonlarımız 1.9.0 sürümüne güncellendi.

Neler Yeni ;

• Yemek Sepeti veya Getir menüsüne eklenen yeni ürünlerin otomatik olarak SambaPOS'a eklenmesi sağlandı.
  • İlk kurulumda SambaPOS 'da olmayan ürünlerin otomatik oluşturulması sağlandı.
  • Sipariş onay süresi %70 oranında hızlandırıldı.
  • Geçmiş tarihli siparişleri görüntüleme özelliği eklendi.
  • Bazı ascii karakterlerde oluşan hatalar giderildi.
  • Daha detaylı log kaydı eklendi.
  • Müşteri konumunu ve güzergahını haritada gösterme özelliği eklendi.
  • Restoran adı ve müşteri konumu TAG olarak eklendi.
    Müşteri konumu adisyona QR olarak eklenerek paketçinin konuma gitmesi sağlanabilir, bu aynı zamanda geliştirmekte olduğumuz Samba Kurye uygulamamızda kullanılacaktır.
    Birden fazla restoranı olan işletmeler her bir işletmeye ait marka/isim ile adisyon yazdırabilir.

Haritada Göster özelliği.

ShowOnMap

5 Beğeni