Samba Patron - Samba BOSS Kurulumu

@KingArthur acaba tam olarak ne yapmak istiyorsunuz zira belki yeni sürüm çıkana kadar geçici çözümler vardır senaryonuz nedir yazarsanız size daha iyi cevaplar verebilir @Mustafa @LiwaSoft bence

Merhaba @marikoglu. İlginiz için teşekkür ederim. Yapılabilecekler çok fazla değişkenlik göstermekte. Belirli bir ihtiyaç listesi yok aslında. Mesela sizin bu konuda istediğiniz günbaşı-günsonu yapma isteğinize yukarıda Mustafa bey ürün fiyatı değiştirerek çözüm üretmiş. Bir önceki mesajımda da dediğim gibi bu bir çözüm yolu elbet ama profesyonel bir yöntem değil.
Eğer ki otomasyon komutu çalıştırma özelliği olsaydı bunu yapmak daha kolay ve profesyonelce olacaktı.
Yine otomasyon komutu çalıştırarak yapılabilecek bir çok işlemler zamanla karşımıza çıkacaktır.
Patron uygulaması dediğim gibi fevkalade kolay ve kullanıcı dostu bir arayüzü var. Eğitim vermeye bile gerek kalmadan ilkokul mezunu işletme sahiplerinin bile rahatça anlayabileceği ve bir yapıda tasarlanmış. Ama bazı kurulum yaptığım yerlerde Patronlar uygulama üzerinden Mobile Client kullanıcılarına (Garsonlara) yazılı ve sesli talimatlar vermek istiyorlar. Malumunuz Mobile Client üzerinden sesli ve yazılı iletişim özelliği mevcut. Bazıları da garson hareketlerini izlemek istiyorlar. Yine bir kesim de açık masaları gördükleri için bazı masalarda eş dost tanıdıklar olduğunda ikram-iskonto işlemleri yapmak istiyorlar. Durum bundan ibaret.

1 Beğeni

@KingArthur Talep ettiğiniz şeyleri biz de müşterilerimizden zaman zaman duyuyoruz ve güncelleme listemizde olan şeyler. Ayrıca arayüzde de bazı değişiklik planlarımız var. Halihazırda daha acil olan ve geliştirmeleri devam eden farklı uygulamalarımız bittiğinde Patron uygulamamız güncellenecektir. Bu isteklerinize ek olarak farklı bir kaç özellik daha eklemeyi planlıyoruz.

• Ürün etiket fiyatlarını güncelleme
  • Yeni Ürün ekleme
  • 1 den fazla şubesi olan işletmeler için bazı geliştirmeler
    ...
    .......
    ...........
3 Beğeni

Sizi tesadüfen buldum. Neredeyse sambadan vazgeçecektim. Program çok güzel ama ek uygulamalar çok başarısız. Çok güzel uygulamalar yapmışsınız .. siz olmasaydınız sambayı bırakıp başka bir yazılım kullanmayı kafaya koymuştum. Bu program arayışı sırasında tesadüfen youtubda videolarınızı gördüm. Hazine bulsam bu kadar sevinmezdim. Elinize emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.

Gelen talepler doğrultusunda önemli aksiyonlar için Onay Kodu özelliği eklendi.

Bu konfigürasyon extra ücrete tabi olup fiyatı tek seferlik 500 ₺ dir.

13 Beğeni

gayet başarılı bir çalışma olmuş .... hatta efsane olmuş diyebilirim.

2 Beğeni

Hi all
We're using the Metric app, but I have to say we're not very happy with it. The new version has been released, but unfortunately it is not functional and we are constantly experiencing connection problems. I saw your application on youtube ( Samba Patron - Samba BOSS - SambaPOS Metrik - YouTube ) and observed that it was quite successful.
There are some things I want to understand. How did you manage to do this when SambaPOS, the original software company, could not develop such a functional application? As far as I can see, everything else looks perfect and flawless except the interface. As far as I've read in the user reviews in the app stores, everyone is satisfied.
If possible, we would like to use and experience it in our own database. Is this possible, if you can give me an appointment, I want to experience it. I want to know if there is a legal barrier to this because I would like to apply this to many of my clients.
Thank you and have a nice day.

1 Beğeni

Hi, welcome.
Since we are busy at the moment, I will write a detailed answer to all your questions as soon as possible.

Ok, I'm looking forward to your reply.

LiwaSoft was a SambaPOS software developer partner company.
SambaPOS central company terminated our business partnership agreement because the applications we developed were better than their own applications.
They were annoyed that we were better than them and would generate more revenue from the apps.
We decided to develop and sell these applications ourselves. SambaPOS customers and dealers who saw our applications started to prefer us and more than 50 SambaPOS resellers in Turkey preferred to work with us. Currently, we have reached around 1700 customers and the number of our users is increasing day by day.
Don't worry, there is no legal obstacle for this. Anyone can develop and sell any software they want. If there was a legal obstacle, this website would not exist right now.
If you wish, we can define a demo license for you and you can test our applications in its own database.
It's true that we are a bit of a novice with the interface, but we overlooked the design because we prioritized functionality. We will introduce more advanced features in new versions and we will also make improvements to the interface.
When you decide, you can contact us and test our applications.

We guarantee that you will be pleased to work with us, and we wish you a good day.

5 Beğeni

I've been trying for two days, everything works perfectly, I congratulate you. I don't have any questions left in my mind.
I am also grateful for your prompt support in any situation.

4 Beğeni

Thank you for your feedback. We are working hard for perfect development.

2 Beğeni

Anlamadım bir şey var biz de Samba kullanıyoruz ama buradaki özelliklerin hiçbiri bizde yok nedir bu işin sırrı bana biri detaylı olarak anlatabilir mi acaba rica etsem.

Merhaba Evren bey. SambaPOS çok farklı şekillerde kurulabilir. Bu size kurulum yapan kişinin SambaPOS da ne kadar bilgili olduğuna ve sizin taleplerinize göre farklılık gösterir.

1 Beğeni

SambaPos geliştirilebilir bir altyapıya sahip. SambaPos'un yeteneklerini ve script dilini bilen kişiler onu kendi istediği gibi şekillendirebilir. Temel versiyonda olmayan kullanışlı özellikleri programınıza kazandırabilirsiniz. Siz de SambaPos konusunda uzman kişilerden destek alabilir ya da kendi yeteneklerinizle programınızı özelleştirebilirsiniz....

1 Beğeni

Evet öyle görünüyor ama genelde standartta olması gereken şeyler zaten.
Diğer türlü resmen hesap makinası satıyorlar.