LiwaSoft Support Team

SambaPOS v2, v3, v4, v5 için geliştirilen ek uygulama ve modüller, kullanıcı istekleri, özel konfigürasyonlar. İsteğe özel çözümler.

SambaPOS yazılımının tüm sürümleri için profesyonel destek hizmetleri sunuyoruz.
Uzman destek ekibimiz aklınıza gelen tüm senaryoları en mükemmel şekilde yapılandırmak için burada.
Unutmayın, burası hem gönüllülük esasına dayalı bir topluluk hem de ücretli destek hizmeti veren ticari bir sitedir. Tüm isteklerinizin mutlaka ücretsiz yerine getirileceği anlamına gelmez. İstekte bulunurken emeğe saygının sadece saygı göstermekten ibaret olmadığını ve buradaki kullanıcıların yazılım ve çözüm geliştirerek gelir elde ettiklerini hatırlayın.
Kullanıcılar size yardımcı ve destek olduklarında onlara bazen sadece bir beğeni ve teşekkür yeterli gelebilir. Bazen de onların talep ettikleri ücreti ödemeniz gerektiğini unutmayın.


English

Additional applications and modules developed for SambaPOS v2, v3, v4, v5, user requests, special configurations. Custom solutions.

We offer professional support services for all versions of SambaPOS software.
Our expert support team is here to configure all the scenarios you can think of in the most perfect way.
Remember, this is both a volunteer community and a commercial site with paid support. It does not mean that all your wishes will necessarily be fulfilled for free. When making a request, remember that respect for effort is not just about showing respect, and users here earn income by developing software and solutions.
When users help and support you, sometimes just a like and thank you can be enough. Remember that sometimes you have to pay the fee they charge.

1 Like